Human Design

Human Design on uus ja hämmastav teadus, mis põhimõtteliselt erineb kõigist tänapäeva maailmas eksisteerivatest enesetundmise praktikatest.

Human Design on uus ja hämmastav teadus, mis põhimõtteliselt erineb kõigist tänapäeva maailmas eksisteerivatest enesetundmise praktikatest.

See lihtsalt näitab, kes sa tegelikult oled. Nagu isiklik kasutusjuhend sinu kehale, et saaksid eksimatult ja efektiivselt oma potentsiaali enda kasuks tööle panna. Iga nõustamine algab disaini sünnikaardi ehk bodygraph-i loomisega, nagu pildil on. Seda teeme NASA ühendatud programmi abil ning planetaarsete andmete põhjal, mis on võetud 88 päeva enne sinu sündi ja sinu sünnihetkel, sisestades programmi sünnikuupäeva; -koha ja kellaaja. Genereeritud unikaalse pildi alusel saame informatsiooni sinust ja sinu psühholoogilisest portreest. Kõik pildil omab tähtsust ja räägib sinust.

Human Design teadus vastab järgmistele küsimustele:

Disain aitab vastata nendele ja paljudele muudele fundamentaalsetele küsimustele ning lahendada suhteid iseenda ja oma lähedastega. Ta pakub uut vaadet maailmale.

Nende teadmiste põhiväärtus ei seisne aga mitte nende teoorias, vaid nende praktilise rakendamise võimalikkuses. Disaini järgi elamise katsetamine võimaldab Sul oluliselt suurendada oma teadlikust ja tuua Sinu ellu positiivseid muutusi.

Vaata lähemat tutvustust Human Design’ist:

Play Video

Human Design tüübid

Tüübid on Human Design’i üks põhimõisteid. Tüüp on sinu keha unikaalne energeetiline mehaanika ehk kõigile teada auraväli, mis seisneb määratletud ja määratlemata keskuste kombinatsioonist ja 26 aktiveeritud värava (geenivõtme) energiast. Väravaid kokku on 64, kuid personaalsel graafilisel kaardil võib olla neid aktiveeritud kuni 26. Kõik väravad langevad kokku inimese DNA-ga ning peegeldavad aminohapete olemasolu sinu organismis. Just seetõttu arvatakse, et Inimese Disain võimaldab näha sinu potentsiaali biokeemilisel tasandil.

Oma energia tüübi määramiseks uurige lihtsalt oma bodygraphi, vaadake, millised keskused selles on värvitud ja millised jäävad valgeks. Määratletud keskused on täidetud energiaga ning selles peitub sinu unikaalne viis eneseväljenduseks.
Need keskused, mis pole määratletud, nendes kohtades peegeldad teisi ning sel juhul on oluline aru saada, et kõik, mida sa selles kohas mõtled või tunned, ei kuulu sulle – sellega ei pea tegelema. Iga inimene, kes sinuga selles kohas kokku puutub, teeb sind targemaks ning ühtlasi see tarkus talletub valges keskuses jäädavalt ning sa kasutad seda mäluna. Energiatüüp näitab, kuidas oled loodud liikuma läbi elu ja suhtlema teiste inimestega, et avada oma sünnipärane potentsiaal täisvõimsusele.

Teine asi, millele tähelepanu pöörata, on see, kuidas määratletud keskused on üksteisega ühendatud. Väravad võivad omavahel ühenduses olla kahe keskusega moodustades kanali. Kanal sisaldab endas väravate ning omaduste komposiiti. Iga värav on omadus, talent või piirang, mida sa hakkad ilmutama ning läbi elama.

Manifestor

9% elanikkonnast
Ta on sündinud valitseja. Käivitab protsesse ja kaasab tegevusse automaatselt erinevat tüüpi inimesi. Väga loomulik juht. Ei arvesta teistega, ei informeeri ja ei pea seda ka vajalikuks. Kui vaja, teevad seda ülihästi.

Generaator

38% elanikkonnast
Paigutab oma energia protsessidesse. Sündinud tegutseja, peab tegema neid asju, mis meeldivad. Samas kogu aeg tegutseb, aga ei mõista miks või mille jaoks ta seda kõike teeb. Oluline ja nauditav on tegutsemise protsess, lõppeesmärk ei huvita teda.

M. Generaator

32% elanikkonnast
See on generaator, kellel on olemas enese-kaasamise funktsioon ja kanal otseseks juurdepääsuks sakraalse energiale. Ülikiire tegutseja, tihti ülemõtleja. Valitsemise sündroomiga multitasking. Alati lähtub lõppeesmärgist. Kui see ei kõneta, ei alusta ka tegevust.

Projektor

20% elanikkonnast
Tunnustuse nimel koordineerib ja juhendab teisi inimesi, saades suurepäraselt aru nende mehaanikast. Super andekas juhendaja ja coach. Edu ja tunnustuse nimel valmis kõigeks. Tahab paista silma ja selle nimel muutub efektiivseks generaatoriks. See aga ajapikku mõjutab tema tervist.

Reflektor

1% elanikkonnast
Peegeldab erinevat tüüpi inimeste energiat ja on tugevalt mõjutatud Kuu transiidist. Reflektor on ühiskonna ja masside peegel. Kui ta paistab hull, siis tegelikult näed iseenda peegelpilti.

Human Design jagab inimesi neljaks põhitüübiks ja üheks alamtüübiks:

Manifestorid – protsesside algatajad.
Generaatorid (alamtüüp – Manifesting Generators) – ehitajad, loojad.
Projektorid – nõustajad, koordinaatorid, giidid.
Reflektorid – energiate vaatlejad ja peegeldajad.

Tundub keeruline, aga huvitav? Ära muretse.. Tegemist on kõigest sissejuhatava infoga, kuid tähtsamaid nüansse ja detaile on veel enam ja selle info tõlgendamisel olen toeks nii kaua, kui vajad. Ma annan sulle suuna ja õpetan, kuidas seda kõike kasutada.

Vaata pikemat intervjuud Dianaga Human Designi teemal:

Play Video